Highland Park 16YO Wings Of The Eagle 44.5% 0,7L (kartón)

78,95 

Katalógové číslo: 5010314306410 Kategória: ,

Popis


História Highland Parku, ktorá je mimochodom najsevernejšia pálenica v Škótsku a nachádza sa na Ornknejských ostrovoch sa začala písať dlho predtým , ako v roku 1825 oficiálne vznikla.
Tak ako prevažná väčšina páleníc tej doby, tak aj táto pálenica kostolníka Magnusa Eunsona, mimochodom legendárneho pašeráka bola ilegálna.
Traduje sa, že Eunson s obľubou využíval kostol ako skrýšu pre ilegálne vypálený alkohol.
Prvýkrát sa zákonne pálilo až v roku 1826, ale to už bolo za čias nového vlastníka Roberta Borwicka.
Po viacerých zmenách je od roku 1999 do skupiny Edrington.

Highland Park 16YO Wings Of The Eagle.

Vytvorený na oslavu divokého a vetrom ošľahaného ostrova. Tunajšie vodné búrky sú búrlivé, zimy sú dlhé a žiadny strom tu dlho neprežije … ale to vedie k harmonickejšej whisky.
Náš ostrov je taký divoký, že vietor Orkneje môže v zime dosiahnuť rýchlosť viac ako 100 míľ za hodinu. Znamená to, že rašelina je bezdrevná, ale bohatá na voňavý vres, ktorý po spálení vytvára charakteristickú aromatickú dymovosť whisky. V tomto prípade whisky, keď spárujete túto dymivosť s dozrievaním v ručne vyberaných dubových sudoch po sherry, získate atraktívnu hĺbku chuti.
S harmonizovanými tónmi sladkých fíg, marhúľ, muškátového orieška, čokoládou potiahnutou marcipánom a aromatického rašelinového dymu bohatého na vresy je 16 Year Old Wings Of The Eagle nekompromisnou, divoko vyváženou whisky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Highland Park 16YO Wings Of The Eagle 44.5% 0,7L (kartón)

Cena za Highland Park 16YO Wings Of The Eagle 44.5% 0,7L (kartón) je 78.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Highland Park 16YO Wings Of The Eagle 44.5% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Highland Park 16YO Wings Of The Eagle 44.5% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314306410.

Produkt Highland Park 16YO Wings Of The Eagle 44.5% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: The Glenlivet 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), GlenAllachie 12 Y.O., GIFT, Claymore, Fettercairn 22 Y.O., GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker Red Label 40% 3l (holá fľaša), Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi), Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón), Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša)