Hardy Noces D´Albatre 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

2 800,00 

Katalógové číslo: 3104051156642 Kategórií:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

Koňak z kolekcie Prestige, ktorá obsahuje zmesi vo veku tridsať, päťdesiat, šesťdesiat rokov a viac. Stelesňuje emócie minulých čias.

Vo vôni dobre vyvinutý, jemný. Ľahká aróma ponúka tóny kandizovaného ovocia a sladkých mandlí v kombinácii s príjemnou vanilkou a jemne korenistými dotykmi. Chuť je jemná, takmer medová. V závere sa objavujú odtiene medovky a hyacintu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hardy Noces D´Albatre 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Hardy Noces D´Albatre 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 2800 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hardy Noces D´Albatre 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hardy Noces D´Albatre 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3104051156642.

Produkt Hardy Noces D´Albatre 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Invincible Ocean Green Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), A. de Fussigny L’Heritage 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Ararat 20YO 40% 0,7l (kartón), Karpatské KB 40% 0,7l (holá fľaša)