Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

869,00 

Katalógové číslo: 3104051156055 Kategória:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

60 rokov snúbenia koňaku a duba. Zamatový, hladký, ohromujúci. Všeobecne považovaný za vôbec najlepší dostupný post-fyloxerní koňak na svete. Prezentovaný v úžasnom ručne vyrobenom dekantery Cristalleries des Vosges.

História koňaku Hardy sa začala písať ešte v roku 1863. Je dobre známy kvalitou a tradičnými výrobnými metódami, odovzdávanými z generácie na generáciu. Tento rodinný podnik na výrobu koňaku, ktorý možno rozpoznať podľa toho, že má v logu kohúta, bol jedným z prvých, ktoré ovládli celosvetovú distribučnú sieť. Vďaka láske podnikavého Angličana k francúzskemu vidieku v oblasti Charente sa môže značka Hardy pochváliť tým, že už 150 rokov dodáva koňaky do celého sveta.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 869 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3104051156055.

Produkt Hardy Noces Diamant Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hennessy VS Les Twins 40% 0,7L (kartón), Courvoisier L´Essence 42% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón), Hennessy VSOP Privilége 40% 0.7L (darčekové balenie s jiggrom)