Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón)

27,95 

Katalógové číslo: 3278480396310 Kategórií:
Výrobca: Godet

Popis

Je najmladší koňak v sortimente Godet, zrejúci minimálne tri roky. Zmes eaux-de-vie z Fins Bois a Bons Bois, dvakrát destilovaná a zrejúca vo francúzskych dubových sudoch pri pobreží Atlantiku. Toto je výnimočne živý a ovocný koňak, ktorý odhaľuje tóny hrušiek a kože. Classique ukazuje, že vek je len číslo.
 
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón)

Cena za Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón) je 27.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3278480396310.

Produkt Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Courvoisier VS 40% 0,7L (kartón), Martell XO 40% 0,7l (kartón), Hardy XO Rare 40% 0,7l (kartón), Courvoisier VSOP 40% 0,7l (kartón)