Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša)

131,10 

Katalógové číslo: 3760097560203 Kategória:

Popis

Elegancia a jemnosť. Kombinácia kvetinových a korenistých tónov.
 
Jedinečná zmes vyrobená zo starých koňakov z Petite Champagne, ktorá je uvedená na trh súčasnou generáciou, avšak do sudov bola uložená tou predchádzajúcou. Táto malá dávka je zmiešaná s eaux-de-vie z Grande Champagne z vlastných viníc, aby priniesla väčšiu komplexnosť. Elegancia a jemnosť sú v rovnováhe. Nádherný koňak, ktorý kombinuje kvetinové a korenisté tóny. Ručne voskom zaliaty uzáver.
 
Len 450 fliaš / rok
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša) je 131.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560203.

Produkt Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón), Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón), Frapin Cigar Blend 40% 0,7l (kartón), Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša)