Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

779,95 

Katalógové číslo: 3104051156178 Kategória:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

Tento koňak je zmesou 10-tich rôznych „Grande Champagne“, ktorých hrozno mu zaručujú najvyššiu kvalitu a vyváženú chuť. Z jeho špecifickej chuti môžeme už pri prvom dúšku vycítiť dotyky broskýň, vanilky a čaju.

Dodáva sa v ručne vyrobenom dekantéri, ktorý bol vytvorený za účelom oslávenia 30 ročného výročia tohto nápoja.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 779.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3104051156178.

Produkt Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: A. de Fussigny Fine Cognac Champagne XO 40% 0,5l (kartón), Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša), Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta), Lautrec VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)