Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta)

Katalógové číslo: 789764109234 Kategória:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

Koňak Grande Champagne v jedinečnej karafe v štýle ,,Art Deco“ z 19. storočia s vyobrazením symbolického kohúta. Viacnásobne ocenená zmes veľmi starej eaux-de-vie. Obsahuje zmesi staré 30, 50, 60 a viac rokov – stelesňuje emócie minulých čias. Nádherne vyvážený koňak s ovocnými, kvetinovými a jemne drevitými tónmi.
n
nMá krásnu tmavojantárovú farbu. Vo vôni sa rozplýva kvetinová rovnováha s podtónom zelenej ľalie. V chuti sa rozvíjajú jemne sladkasté tóny kandizovaných čerešní. Bohatý záver oplýva ovocnými a kvetinovými tónmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 789764109234.

Produkt Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), A. de Fussigny Extra 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Lautrec VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva 40% 0,7l (kartón)