Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón)

45,55 

Katalógové číslo: 3278480396327 Kategória:
Výrobca: Godet

Popis

Po 4 rokoch zrenia sa začína objavovať prirodzená hladkosť s vanilkovou arómou a tónmi žltého ovocia. Tento koňak tvorí zmes z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne, Fins Bois. Vyznačuje sa veľmi dobre integrovanými tanínmi v kombinácii s niektorými prvkami kvetinovej vône. Vo vôni cítiť nádych lieskových orieškov a broskyňového džemu. Chuť je jemná a mierne ovocná. Záver je zamatovo ľahký. Celkovo veľmi príjemné a ľahké pitie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón)

Cena za Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón) je 45.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3278480396327.

Produkt Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša), Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša), Karpatské Brandy Špeciál VSOP 40% 0,7l (kartón), Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša)