Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša)

12,95 

Katalógové číslo: 5010509001229 Kategórie: ,

Popis

Originálna zmes jemných a vzácnych škótskych whisky – ručne vybraná pre kvalitu a starostlivo namiešaná pre hladkú, ľahkú a dokonale vyváženú chuť, ktorá je v spoločnosti známa už viac ako 250 rokov. Je známa svojimi jemnými a ľahkými arómami, pretože všetok sladový jačmeň použitý na výrobu je sušený na vzduchu bez použitia rašelinového dymu. Tento tradičný proces sušenia na vzduchu necháva vyniknúť arómy sladu a je v súlade s pôvodnou receptúrou.

Farba pripomína krémový karamel so zlatým odtieňom. Má ľahkú vôňu s jemnou korenitosťou, ktorá dodáva extra hĺbku. V chuti je ľahká, jemná, čistá, sladká a korenistá s medovými tónmi a príjemným dlhotrvajúcim záverom.

Ocenenia:
International Spirits Challenge 2018 – Silver
International Spirits Challenge 2017 – Silver

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša) je 12.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509001229.

Produkt Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Highland Park 12YO 40% 0,7L (kartón), GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT, Glen Moray Elgin Classic Port Cask Finish 40% 0,7L (kartón), Glen Moray Burgundy Cask, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša), Ballechin 2003 18 Y.O. Conquete, GIFT, Cutty Sark Storm 40% 0,7L (čistá fľaša), Tullamore Dew 40% 0,7l (holá fľaša)