Ben Riach 21 Y.O., GIFT

159,90 

Katalógové číslo: 5060716140013 Kategórií:
Výrobca: BENRIACH

Popis

Ben Riach 21 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ben Riach 21 Y.O., GIFT

Cena za Ben Riach 21 Y.O., GIFT je 159.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ben Riach 21 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ben Riach 21 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060716140013.

Produkt Ben Riach 21 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Talisker 10YO 45,8% 0,7L (kartón), Aberlour 10YO 40% 0,7l (tuba), Johnnie Walker Black Label 40% 0,7l (kartón), Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT