Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

253,75 

Katalógové číslo: 5000299284926 Kategória: , ,

Popis

Prvá luxusná whisky na svete. Táto legendárna whisky, ktorá dobyla New York v roku 1909, zažila už všetko. 25-ročná škótska whisky prežila dve svetové vojny a zákazy a znovu sa zrodila, aby jej bola vzdávaná ešte väčšia pocta a úcta. Pretože úspech je namiešaný ─ v živote aj v škótskej whisky. V prvej dekáde 20. storočia Amerika videla, ako whisky Chivas Regal 25YO odvážne vstúpila na scénu. Popri ligotavom prostredí grandióznych večierkov a divadelných atrakcií na Broadwayi si táto luxusná whisky vyslúžila miesto medzi smotánkou New Yorku. V roku 1920 však nastala prohibícia, ktorá predčasne ukončila vládu tejto 25-ročnej škótskej whisky. Táto pozoruhodná zmes so svojimi ikonickými chuťovými profilmi a textúrami, ktoré boli súčasťou pôvodnej luxusnej whisky, opäť uzrela svetlo sveta v roku 2007. Vrchol miešanej škótskej whisky bol znovuzrodený a je legendou dodnes.
 
Do tejto legendárnej zmesi sa miešajú iba najvzácnejšie 25-ročné škótske whisky. Každá kvapka je starostlivo namiešaná, aby oživila delikátnu intenzitu a jemné textúry, ktoré preslávili pôvodnú whisky Chivas Regal 25YO na začiatku 20. storočia. Vo vôni táto ovocná whisky ponúka lákavé ovocné arómy sladkého pomaranča a broskyne, po ktorých nasledujú tóny marcipánu a orieškov. V chuti cítiť náznaky bohatého čokoládového pomaranča s fondánovou hebkosťou. Na záver je lahodná, zaoblená a luxusne dlhá.
 
„Každá šarža whisky Chivas Regal 25 je vytvorená úplne od začiatku v miešacej miestnosti. Prinesieme do nej vzorky zo sudov z našich rozsiahlych zásob v skladoch po celom Škótsku, vytvoríme zmes v malých množstvách, posúdime jej kvalitu a zmes zo všetkých sudov dokopy. Potom urobíme druhú kontrolu – najprv hodnotíme vôňu každého sudu, potom ich zmiešame dokopy. Takým istým spôsobom sa vytvárali prvé šarže na začiatku 20. storočia, kedy sa whisky Chivas Regal 25YO zrodila.“ –Sandy Hyslop, Master Blender.

Ocenenia: 
2015 – International Wine & Spirits Competition — Zlato / Výnimočná
2016 – International Wine & Spirits Competition — Zlato
2016 – International Spirits Challenge — Zlato

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 253.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299284926.

Produkt Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Johnnie Walker Black Label 40% 0,7l (kartón), Edradour 2003 17 Y.O. Conquete, GIFT, Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón), Johnnie Walker Black Label 12YO Sherry Finish 40% 0.7L (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša), Laphroaig 10YO 40% 0,7l (tuba), Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša), Glenfarclas 10YO 40% 0,7L (tuba)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Bunnahabhain 12YO 46,3% 0,7l (tuba), Highland Park 12YO 40% 0,7L (kartón), Macallan Oscuro 46.5% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jameson 18YO 46% 0.7L (darčekové balenie kazeta)