Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

51,20 

Katalógové číslo: 5060210702489 Kategória: , ,

Popis

Kilchoman, založený v roku 2005, bol prvým novým liehovarom postaveným na ostrove Islay za posledných 124 rokov. Anthony Wills, zakladateľ spoločnosti Kilchoman, sa rozhodol vzkriesiť ľudovú tradíciu farmárskeho destilovania. Predstavuje oživenie týchto tradícií a je ako jediná jednosladová škótska whisky v Islay.

Takmer dva kilometre krásnej piesočnatej pláže vás vítajú v zálive Machir. Vďaka kombinácii rozbúreného mora a úžasne krásnych západov slnka stelesňuje naša whisky Machir Bay záliv, po ktorom je pomenovaná.

Machir Bay, náš typický rašelinový single malt, zrejúci v sudoch po bourbone aj po sherry.
Vysoký podiel bourbonových sudov, pomenovaných po najúžasnejšej pláži ostrova Islay, vytvára výraznú rovnováhu medzi klasickým charakterom ostrova Islay a sviežou kvetinovou komplexnosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 51.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060210702489.

Produkt Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Ardmore Artist Collective 2009 9 Y.O., GIFT, Mini Ballantine’s 40% 0,05l (holá fľaša), Claymore, Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Edradour 1999 21 Y.O. Barolo Cask Finish, GIFT, Bushmills Black Bush 40% 0,7l (tuba), Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón), Talisker 10YO 45,8% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Macallan 12YO – Sherry Oak Cask 40% 0,7L (kartón), Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón), Macallan Oscuro 46.5% 0,7L (darčekové balenie kazeta)