Nomad Outland 41,3% 0,7L (holá fľaša)

29,90 

Katalógové číslo: 8410023031912 Kategórie: ,

Popis

V prvom kroku sa zmiešalo 30 výberových whisky (25 malt a 5 grain), ktoré zreli 5 až 8 rokov v chladom podnebí Škótska. V druhom nasledovalo ďalšie zrenie po dobu 3 rokov v sudoch po suchom sherry Oloroso, ešte stále v Škótsku. V treťom, finálnom kroku, sa whisky premiestnila do teplého podnebia Andalúzie, kde zrela 12 mesiacov v sudoch po sladkom sherry Pedro Ximénez. Zrenie na 2 rôznych miestach a v 3 rôznych sudoch obohatilo whisky o špecifickú arómu a rozvinulo chuť o lahodnosť a jemné tóny vanilky, hrozienok a medu.Vytvorený z rôznych druhov námorníckych rumov. Má plnú a bohatú chuť doplnenú o vanilku a pomarančovú šupku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nomad Outland 41,3% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Nomad Outland 41,3% 0,7L (holá fľaša) je 29.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nomad Outland 41,3% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nomad Outland 41,3% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410023031912.

Produkt Nomad Outland 41,3% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Glendronach Port Wood, GIFT, The Singleton 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša), GlenAllachie 15 Y.O., GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša), Aberfeldy 16YO 40% 0,7L (tuba), Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ole Smoky Charred