Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša)

32,55 

Katalógové číslo: 5060204340000 Kategória:

Popis

Celosvetovo oceňovaný gin, ktorý je dokonalým zhmotnením pravého anglického Dry Ginu. Ako jeden z mála sa nevyrába z koncentrátov. Je iba mierne ochutený a preto vynikne prirodzená kvalita alkoholu. Má hladkú chuť po borievkach. Jadro chute tvoria podtóny citrónových tortičiek a pomarančovej marmelády. Záver je suchý a harmonický.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša) je 32.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060204340000.

Produkt Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: GinRaw Gastronomic Gin, Tanqueray 47,3% 1,0L (holá fľaša), Mini Drumshanbo Gunpowder 43% 0.05L (holá fľaša), Mini Beefeater 40% 0,05L (holá fľaša)