Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (holá fľaša)

31,15 

Katalógové číslo: 5902596700041 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis

Prémiový kolumbijský gin založený na receptúre Daria Parra – bývalého prezidenta Dictadoru a milovníka ginu. Po mnohých dlhých návštevách Spojeného kráľovstva si vychutnával to, čo bolo pre neho božím nápojom. To bol jasný dôvod jeho návratu do Kolumbie s cieľom vytvoriť tam kolumbijský gin. Naštudoval si niekoľko receptúr, prepojil ich so svojimi znalosťami a skúsenosťami… A áno, vytvoril ho. Vytvoril gin Colombian Ortodoxy. Celé roky sa vyrábal len pre jeho vlastnú osobnú spotrebu a ani sa mu nesnívalo, že jeho vynález sa raz stane medzinárodne predávaným ginom. Jedinečné prepojenie bobúľ, rastlinných látok, šupiek, korienkov a korenia mu dodáva jeho jedinečný chuťový profil.

Vo vôni sa prejavuje rovnováha horkosti koreňov, sviežosti rastlín a sladkokyslých bobúľ s jemným nádychom citrusovej kôry a korenín. Vo vôni cítiť tóny borievky a angeliky v kombinácii s mätou, citrónom a korením. Nasleduje prepojenie škoricových, čučoriedkových a zázvorových tónov, ktoré vytvárajú tak klasický suchý gin – možno ortodoxný? V chuti je aromatický, hladký, no sladkokyslý, tiež s trpkosťou klasického ginu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (holá fľaša) je 31.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902596700041.

Produkt Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša), The Botanist Islay Dry Gin (darčekové balenie s 2 pohármi), Beefeater Pink 37.5% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Bloom 40% 0,7l (čistá fľaša)