Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša)

23,85 

Katalógové číslo: 5010677716000 Kategórií:

Popis

Svetoznámy London dry gin vo svojej výraznej modrej fľaši. V každej jeho kvapke sa ukrýva 10 ručne vybraných rastlín z exotických oblastí nachádzajúcich sa po celom svete. Ivano Tonutti prejde nie míľu navyše, prejde aj tisíc míľ navyše – majster botanik v Bombay Sapphire buduje vzácne osobné vzťahy s každým jedným pestovateľom v každej jednej krajine. Predovšetkým však jednotlivé rastlinky ručne vyberá – každú tak, aby do ginu priniesla niečo špeciálne – svoju jedinečnosť:

• citrónová kôra zo Španielska

• mandle zo Španielska

• angelika z Nemecka

• koriander z Maroka

• koreň orris z Talianska

• borievka z Talianska

• sladké drievko z Číny

• kôra kasie (,,cassia bark“) z Vietnamu

• kubéba z Indonézie

• rajské zrná (,,grains of paradise“ alebo ,,guinejské korenie“) z Ghany

Ďalším krokom pri výrobe ginu Bombay Sapphire je ,,infúzia“, pri ktorej je zásadná opatrnosť – dôkladne vybrané rastlinné látky sa nevaria, jemne sa naparujú, čím sa zachytí ich jasná, žiarivá chuť. Unikátne destilované, spájajú sa a dodávajú mu jeho typicky dráždivú, hladkú a komplexnú chuť. A to je ďalším dôkazom, že k vytváraniu sviežich, čistých a jasných chutí sa v Bombay Sapphire pristupuje nekompromisne. Až prísne.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša)

Cena za Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša) je 23.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010677716000.

Produkt Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Toison 47% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša), Barrister Dry Gin, GinRaw Gastronomic Gin