Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5L (holá fľaša)

38,55 

Katalógové číslo: 42247081 Kategórií:

Popis

Dnes by sme vám chceli predstaviť (ok, nie tak tajnú) hlavnú zložku našeho Monkey 47 Schwarzwald Sloe Gin. Trnka – je rastlina ponorená do mýtov a legiend.
Akonáhle sú trnkové bobule zozbierané po prvom mraze, umyjeme ich pred maceráciou v Monkey 47 Schwarzwald Dry Gine (samozrejme so 47% alkoholom).
Po niekoľkých premiešaniach necháme macerát odpočívať štyri týždne, čím sa sediment usadí na dne nádrže. Potom sa macerát vytiahne zhora. Taktiež sa používa hydropres na extrahovanie ďalšej kvapaliny zo sedimentu bez poškodenia bobúľ.
Výsledok sa niekoľkokrát filtruje a potom sa pridajú späť do macerátu. Potom pridáme vodu, aby sme znížili obsah alkoholu na 29%.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5L (holá fľaša) je 38.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 42247081.

Produkt Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša), Pink 47 47% 0,7L (holá fľaša), Mermaid Pink Gin, Tanqueray Gin 47,3% 0,7L (holá fľaša)