Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

21,05 

Katalógové číslo: 5000299618615 Kategória:

Popis

Typický London dry gin – má pozoruhodne čistú chuť s výrazným borievkovým charakterom, ktorá je vyvážená silnými tónmi citrusov.

Na základe pôvodného receptu zakladateľa Jamesa Burrougha z 19. storočia sa bylinky v Beefeater London Dry pred destiláciou 24 hodín lúhujú, výsledkom čoho je komplexný, ale dokonale vyvážený gin plný hĺbky a integrity.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 21.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299618615.

Produkt Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Monkey 47 Gin 47% 0,5L (holá fľaša), Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša), Frederic Kafka Gin, Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša)