Toison Ruby Red + 2 Poháre 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

36,95 

Katalógové číslo: 8588007518206 Kategórie:

Popis

Nový gin Toison Ruby Red rozširuje ponuku remeselných produktov destilérky Likérka. Po vyzretí v kameninových nádobách putuje tento slovenský remeselný gin na maceráciu, ktorá prebieha čisto prírodne bez prídávania farbív a aróm. Na výrobu sa používa len výhradne starostlivo vyberané bobuľové ovocie. Vo vôni prevažujú sladké jahody s tónom jemného bylinného zamatu. V chuti následne dominujú maliny s dotykom jemnej bazy, jahôd a ginu. Záver umocní pocit čistej ,,prírody“, v ktorej sa dokonalo spája chuť ovocia a ginu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Toison Ruby Red + 2 Poháre 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Toison Ruby Red + 2 Poháre 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 36.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Toison Ruby Red + 2 Poháre 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Toison Ruby Red + 2 Poháre 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007518206.

Produkt Toison Ruby Red + 2 Poháre 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša), Bobby’s Schiedam 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša), Tanqueray Lovage 47,3% 1,0L (holá fľaša)