Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša)

45,25 

Katalógové číslo: 5000281026626 Kategórie: ,

Popis


 
 
škótskom Dufftowne hovoríme „Rím bol postavený na siedmich kopcoch a Dufftown stojí na siedmich kotloch“. Glendullan, postavený v roku 1897 – ako siedmy z páleníc, sa nachádza na brehu rieky Dullen medzi malebnými vrchmi Convall Hills. Kotle v tvare cibule vyrábajú jemný destilát. Väčšina nášho produktu dozrieva v sudoch z amerického duba, po bourbone, ktoré dodávajú sladkosť a bohatú orieškovosť. Menšia časť nášho single maltu dozrieva v sudoch po sherry.
 

Singleton 15YO 
dozrieva vo vysokom podiele sudov z amerického duba s malým podielom sudov z európskeho duba, aby sa všetko vyvážilo. Výsledkom je ľahká whisky s ovocnou dekadenciou a tónmi pikantného koriandra, jemného korenia, medu a krémovej karamely.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša) je 45.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281026626.

Produkt Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), William Lawson’s 40% 0,7l (holá fľaša), Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba), Signatory Whitlaw 2014 Very Cloudy, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Mini Ballantine’s 40% 0,05l (holá fľaša), Canadian Club 12YO 40% 0,7L (holá fľaša), Cosa Nostra 40% 0,7l (tuba), Tullamore Dew 40% 0,7l (holá fľaša)