Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón)

22,45 

Katalógové číslo: 5060116321548 Kategórie: ,

Popis


História liehovaru Glen Moray siaha až do 19. storočia. Sídli v Elgine – v centre Speyside – najznámejšieho whisky regiónu v Škótsku. Jeho príbeh sa začal pivovarom Elgin West, ktorý vyrábal lokálne pivo od roku 1830. Z pivovaru sa však neskôr stal liehovar na whisky, kde sa v roku 1897 prvýkrát vyrobil destilát. Bola to whisky Glen Moray. Odvtedy sa vyrába tradične – iba z tamojšieho jačmeňa. Plní sa do rôznych druhov sudov ako je Cabernet Sauvignon Cask, Port CaskSherry Cask, Chardonnay Cask. A práve to je pre Glen Moray typické. Remeslo výroby elegantnej Single Malt (jednosladovej) whisky Glen Moray sa prenáša z generácie na generáciu. Míľnikom je rok 2014, kedy značka predstavila svoju novú radu ,,Classic Collection”. Ochutnajte široké spektrum chutí a vôní, ktoré táto kolekcia ponúka.

Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish
Dvojité zrenie, výber z tých najlepších sudov z amerického dubu, dokončená v sudoch Oloroso a najmä špeciálne vybraná naším hlavným liehovarníkom z presláveného regiónu Jerez známeho produkciou sherry v Španielsku.
 

Farba tejto whisky sa podobá leštenému zlatu. Pre jej vôňu je príznačné sušené ovocie, škorica a karamelky. V chuti prevláda sladká vanilka, dub, tmavá čokoláda a orientálne korenie. Záver je príjemne dlhý a korenistý. Vyskúšajte popíjať túto škótsku whisky popri chilli con carne, súlad chutí korenistej Glen Moray Sherry Cask Finish a tohto jedla je neobyčajne zaujímavý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón)

Cena za Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) je 22.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060116321548.

Produkt Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Ardmore Artist Collective 2009 9 Y.O., GIFT, Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón), Johnnie Walker Black Label 12YO Sherry Finish 40% 0.7L (kartón), Big Peat 46% 0,7L (tuba)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (kartón), Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón), Ben Riach 21 Y.O., GIFT, The Lost Distillery Discovery Selection, GIFT