Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón)

22,70 

Katalógové číslo: 8588008021651 Kategória:

Popis

Odborne zladené bohaté a plné sladové chute dodávajú tejto ,,Blended Whisky“ jemnú chuť obilia. Počnúc rmutom skladajúcim sa z kukurice (86 %) a jačmeňa (14 %) sa táto whisky následne destiluje v 2 medených nádobách. Nakoniec dozrieva v sudoch po bourbone z Kentucky, čo vedie k plnej sladovej obilnej chuti. Z tejto rovnováhy vzniká čistá nadčasová zmes 3, 5 a 6-ročnej whisky.

Má krásnu jasnú jantárovú farbu. Vo vôni cítiť sladké arómy hrušiek a sušeného ovocia s jemným závanom dymu. Trochu ,,ostrá“ chuť je dobre zaoblená a jemná. Dlhý a mierne pikantný záver oplýva sladkastými tónmi bieleho dubu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón)

Cena za Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón) je 22.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008021651.

Produkt Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Dalwhinnie Winter´s Gold 43% 0,7L (kartón), Glenfiddich Reserve Cask 40% 1,0L (tuba), Jack Daniel´s 40% 1,0L (holá fľaša), Togouchi 9YO WHISKY 40% 0,7L (kartón)