Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša)

22,95 

Katalógové číslo: 8410023032230 Kategória:

Popis

The Mom God Save gin je prémiový londýnsky suchý gin, ktorý pochádza z dielne Gonzáleza Byassa. Môžeme mu dať prívlastok „kráľovná ginov“. Na trh prichádza vo fľaši, ktorá spája britskú tradíciu a modernosť. Je to skvelá kombinácia čierno-červeného dizajnu. Samotný gin spája to isté- červené bobule a exotické rastliny. Starostlivo vytvorený tak, aby vám priniesol jedinečnú hladkosť, živú chuť bobule a výrazne sladkú povrchovú úpravu. V chuti dominujú sladké maliny, červené ríbezle a mäkká borievka.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša) je 22.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410023032230.

Produkt Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Citadelle Juniper Décadence, Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša), Citadelle Gin Original, Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)