Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

32,00 

Katalógové číslo: 8410837520527 Kategória:

Popis

Ide o španielsky prémiový gin s kvetinovou vôňou a chuťou. Vyrába sa zo 100% neutrálnych destilátov obilia a 11 rastlinných destilátov. Rastliny, ktoré sa na jeho výrobu použili sú: jalovec, okvetné lístky ruží, jazmín, ibištek, levanduľa, slez, fialky, veronika, pomarančový kvet a medovka.

V darčekovom balení s 1 pohárom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 32 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410837520527.

Produkt Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Parson Gin Classy, Bombay Sapphire 47% 1L (holá fľaša), Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša), Sir Edmond