The Botanist Islay Dry Gin 46% 1,0L (holá fľaša)

37,50 

Katalógové číslo: 5055807401883 Kategória:

Popis


Na škótskom ostrove Islay, patriacom k Vnútorným Hebridám, sa na juhozápade týči záliv Loch Indaal – domov dvoch najvýznamnejších páleníc na ostrove – Bowmore a Bruichladdich. Pálenicu Bruichladdich založili bratia Robert, John a William Harveyovci ktorá sa veľmi rýchlo preslávila po celom svete. Na ostrove je všetko „surovejšie“ , a to nielen podnebie. Jediný gin pochádzajúci z pálenice Bruichladdich sa páli v medenom kotle nazvanom „Ugly Betty“. Destillácia trvá až 17 hodín v procese zvanom ,,Lomond still” vyvinutom v roku 1955. Tento proces sa najmä používa v pálenici Bruichladdich a v pálenici whisky Scapa. Je totiž veľmi pracný a časovo náročný – zaručuje nevídanú kvalitu. Uprostred chudobnej škótskej zelene tu pri výrobe ginu vynakladajú potrebnú námahu čím dosahujú pozoruhodné výsledky.

 
The Botanist je zložený až z 31 rastlinných prísad, pričom 22 z nich je čisto lokálnych. V chuti je Borievka dominantná ako v ,,najlepšom London Dry Gine” z pevniny. Dokonale sa dopĺňa trpkými bylinnými tónmi s citrusovým vánkom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Botanist Islay Dry Gin 46% 1,0L (holá fľaša)

Cena za The Botanist Islay Dry Gin 46% 1,0L (holá fľaša) je 37.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Botanist Islay Dry Gin 46% 1,0L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Botanist Islay Dry Gin 46% 1,0L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055807401883.

Produkt The Botanist Islay Dry Gin 46% 1,0L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Plymouth Gin 41,2% 0,7l (holá fľaša), Tanqueray Rangpur, Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša), Bulldog Gin 40% 1,0L (holá fľaša)