Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón)

59,15 

Katalógové číslo: 4901903067106 Kategórie: ,

Popis

Prvá 100% single-malt whisky od Togouchi, ktorá dozrieva v starom železničnom tuneli v srdci bujného lesa. Toto výnimočné miesto chráni whisky pred extrémnymi výkyvmi teplôt počas zrenia, čím sa do jej charakteru prenáša guľatosť a vyváženosť. Vôňa sa prejavuje hltavými tónmi vanilky, ovocnými tónmi jablka a pomarančovej marmelády. V chuti pretrvávajú ovocné arómy sušeného ovocia a spájajú sa s tónmi hnedého cukru a čerstvých orechov. V závere sa objavia mierne korenisté tóny zázvoru a japonského korenia, ktoré povzbudia chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón)

Cena za Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón) je 59.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4901903067106.

Produkt Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT, Amahagan Edition No. 2 Red Wine Wood Finish, GIFT, Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón), Mars Malt Duo Komagatake x Chichibu, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón), Cragganmore 12YO 40% 0,7L (kartón), Jack Daniel´s v plechu 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Nikka Yoichi 45% 0,7l (kartón)