Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón)

45,05 

Katalógové číslo: 4901903064518 Kategória: ,

Popis

V dubových sudoch používaných na vyzrievanie bielych vín v japonských vinárstvach nechali majstri v Togouchi vyzrieť ich vlastné saké (junmai-shu) a potom tento ,,Sake Cask“ použili na ďalšie zrenie tejto unikátnej edície.

Má zlatú farbu. Príjemná ľahká ovocná vôňa a mierna kyslosť pochádzajúca z bieleho vína a saké krásne zapadá do jemne sladko-kyslej chuti, v ktorej cítiť sladkosť hnedého cukru s drevitou harmóniou a jemnou ovocnou arómou. Záver doznieva s miernou kyslosťou pochádzajúcou z aróm bieleho vína.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón)

Cena za Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón) je 45.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4901903064518.

Produkt Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Nagahama Mizunara Peated, GIFT, Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón), Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón), Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ballechin 2003 18 Y.O. Conquete, GIFT, Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša), Fettercairn 28 Y.O., GIFT, Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón)