Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón)

37,60 

Katalógové číslo: 5000299622049 Kategória: ,

Popis

Táto 15-ročná whisky selektívne dozrieva v sudoch po koňaku, čo jej dodáva mimoriadne lahodnú chuť miešanej škótskej whisky. Pretože dobre namiešaná škótska je ako dobre namiešaný život. Pre jej chuť sú príznačné vycibrené ovocné a zamatové tóny, ktoré zapadajú do ikonického štýlu značky. Chivas Regal XV, ktorá vznikla prvýkrát v roku 2018 v rukách majstra Sandyho Hyslopa, je nápoj, ktorý Vám umožní sviatočne si vychutnať miešanú škótsku. Zmes pre túto whisky sa necháva odležať najmenej 15 rokov, čo vyjadrujú rímske číslice XV.
V ústach sa Vám v okamihu roztvorí bohatá paleta chutí. Výsledkom dlhého zrenia v kombinácii so selektívnym dozrievaním v sudoch po koňaku je lahodný a zamatový záver. Zároveň tým získa aj vycibrenú, ovocnú a zamatovú chuť. Tóny šťavnatých hrozienok a náznak hrejivej škorice vytvárajú zmes, ktorá si rozhodne zaslúži prípitok. Vo vôni je bohatá a sladká, s koncentrovanými tónmi dusených červených jabĺk, domácej pomarančovej marmelády, medu, škorice a hrozienok. Chuť je neuveriteľne jemná a ovocná. Pošírované hrušky zahalené v zamatovom kabátiku sa prelínajú s maslovým karamelom. Záver je zaguľatený s jemným dotykom vanilky.

Ocenenia: 
2019 – International Spirits Challenge — Striebro
2020 – International Spirits Challenge — Zlato
2021 – International Wine And Spirits Competition — Striebro

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón)

Cena za Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón) je 37.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299622049.

Produkt Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Dalwhinnie Winter´s Gold 43% 0,7L (kartón), Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón), Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel´s Red Dog Saloon 43% 0,7L (kartón), Jack Daniel’s Mini 40% 0,05L (čistá fľaša), Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón), Jack Daniel´s 40% 3l (kartón)