Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

95,05 

Katalógové číslo: 8588007138572 Kategórie: ,

Popis

Komplexná ,,single malt“ whisky dozrievajúca v ručne vyberaných čerstvých amerických sudoch po ,,bourbone“. Jej unikátnosť spočíva aj v tom, že sa fľašuje vo svojej pôvodnej sile (neriedi sa vodou) a nie je filtrovaná za studena – zachováva si tak plnšiu chuť. Najlepšie je vychutnať si ju čistú.

Jej farba pripomína svetlý jantár. Vo vôni cítiť čistú a sviežu tropickú ovocnosť s príjemnou vanilkou, kokosom a koreninami. V chuti prevláda dobre vyvážená prírodná sladkosť, opäť vanilka a dubové korenie. Záver je okrúhly a komplexný s hodvábnou hladkosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 95.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138572.

Produkt Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker Black Label 40% 1,0L (kartón), Tamnavulin Double Cask, GIFT, Jack Daniel´s 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Dimple 15YO 43% 1,0L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón), Jack Daniel´s Gitara 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)