GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT

58,80 

Katalógové číslo: 5060568320861 Kategórií:
Výrobca: GlenAllachie

Popis

GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT

Cena za GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT je 58.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060568320861.

Produkt GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Glen Moray Elgin Classic Peated Single Malt 40% 0,7L (kartón), Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba), Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón), Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)