Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba)

73,45 

Katalógové číslo: 5010327545059 Kategória: , ,

Popis

The Balvenie založil v roku 1892 William J.Grant, ktorý založil aj pálenicu Glenfiddich, ktorá sa nachádza „next door“.
Obe pálenice dodnes patria spoločnosti William Grant & Sons Ltd.
Balvenie má dodnes vlastnú sladovňu a je to malá pálenica, čo jej umožnuje viac experimentovať a do svojej výroby často zaraďuje malé série.

Balvenie Triple Cask pozostáva z 12-ročných, 16-ročných a 25-ročných jednosladových whisky. Vzniká spojením zmesi Balvenie, ktorá vyzrela v troch najtradičnejších druhoch suda – bourbone po prvom naplnení, bourbone po doplnení a sherry – vo veľkej drevenej nádobe známej ako snúbenec. Tieto „manželstvá“ spoločnosti The Balvenie sú vyrábané podľa presných receptúr, ktoré postupom času zdokonaľuje náš sladový majster David C. Stewart MBE, aby sa zabezpečilo, že každé z nich zachytí osobitý bohatý, hladký a medový štýl liehovaru.

„Nos“ má hladký a sladký s elegantnými vrstvami medu a korenia.
Na „jazyku“ budete cítiť tóny sušeného ovocia a dubu, ktoré sa kombinujú s vanilkou a škoricou.
Záver je teplý a mäkký.

Balené v darčekovej tube.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba)

Cena za Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba) je 73.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327545059.

Produkt Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba) nájdete v kategórii

12 ročná whisky - 12 ročná whisky je luxusný alkohol, ktorý sa vyznačuje hlbokou zlatou farbou a jemnou chuťou. Tento druh whisky sa vyrába z obilných zŕn a dozrieva v drevených sudoch po dobu 12 rokov. Výsledkom je vôňa vanilky, korenia a ovocia, ktorá sa prelína s bohatým drevitým tónom. 12 ročná whisky je… Podobné produkty: Bowmore 12YO 40% 0,7L (kartón), Isle of Jura 12YO 40% 0,7l (tuba), Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bushmills Irish Whiskey Black Bush, Lagavulin 9YO Game of Thrones House Lannister 46% 0,7l (tuba), Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Ballechin 2003 18 Y.O. Conquete, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Royal Salute 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Bushmills The Original 40% 1.0L (darčekové balenie s 1 pohárom), Jack Daniel´s 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou)