Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár)

36,65 

Katalógové číslo: 5000281055473 Kategórie: ,

Popis

Príbeh Haig Clubu je príbehom inovácie, ktorá sa datuje 400 rokov späť (s Robertom Haigom, ktorý začal destilovať v roku 1627), aj keď v skutočnosti je zakladateľom Haig John Haig, ktorý spoločnosť zaregistroval v roku 1824.
 
Cameronbridge
John pevne veril, že to, že sa niečo robilo určitým spôsobom už 200 rokov, neznamená, že sa to nedá vylepšiť, a pustil sa do dokázania svojho názoru založením Cameronbridge.
V pálenici nainštaloval to, čo bolo v tom čase takmer neslýchanou technológiou: nepretržité stĺpcové destilačné prístroje, ktoré uvádzali jeho víziu kvalitných zmesí prostredníctvom inovácií, nových technológií a kreativity.
 
A hoci to prišlo o dvesto rokov neskôr, klub Haig stále zodpovedá tejto vízii, a to nielen kvôli modrej fľaši a single grain whisky, ale aj prostredníctvom samotného názvu „Haig Club“: 20. roky 20. storočia sú považované za zlatú éru koktailov a v tom čase bola Haig Whisky známa ako Clubman’s Whisky, štýlový nápoj doby pre novú vlnu lídrov v oblasti štýlu a inovátorov, ktorí boli rovnako ako John Haig odhodlaní robiť si veci po svojom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár)

Cena za Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár) je 36.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281055473.

Produkt Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel’s Bold & Spicy 53,5% 0,5L (čistá fľaša), The Dalmore 12YO Sherry Cask Select 43% 0,7L (kartón), Jack Daniel´s 100 Proof – Bottled in Bond 50% 1.0L (čistá fľaša), Paddy Whiskey, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jack Daniel´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Nikka Days 40% 0,7l (kartón), Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón), The Singleton 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)