The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón)

35,50 

Katalógové číslo: 5099811905692 Kategórie: ,
Výrobca: Walsh Whiskey

Popis

Tento unikátny ,,single malt si vydláždil cestu a viedol renesanciu k znovuobjaveniu írskych single malts. Formoval novú budúcnosť a vydal sa na cestu objavovania, ktorá sa nepodobá žiadnej inej. Zreje v sudoch po bourbone z amerického dubu a v sude z európskeho dubu po Oloroso Sherry, ktoré mu dodávajú výnimočnú chuť a komplexnosť. Trikrát destilovaný a vyrobený z kaše vyrobenej výlučne z írskeho jačmeňa. Bohatá medová sladovosť a jemné tóny kandizovaného ovocia pochádzajú z dvojitého zrenia. Má jemnú sladovú vôňu. V chuti cítiť kandizované ovocie prekypujúce sladkosťou a tónmi figy. V závere zas sušené hrozienka a ochutené dubové korenie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón)

Cena za The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón) je 35.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099811905692.

Produkt The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Hyde Single Grain Cask Strength, Teeling Whiskey Single Grain 46% 0,7L (tuba), Jameson COOPER´S CROZE 43% 0.7L (holá fľaša), West Cork Bog Oak Charred

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Kilchoman 100% Islay 12th Edition, GIFT, Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón), Ballantine´s 40% 3l (kartón), Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša)