Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

1 363,95 

Katalógové číslo: 5010327345215 Kategória: , ,

Popis

Tri desaťročia zachytené v čase. Často sa verí, že čas je nezrušiteľná sila. Sekundy, minúty, hodiny plynú neustále. Ale v rukách ,,mavericka“ čas stále stojí – to je to čomu hlavný pivničný majster implicitne rozumie. Pred 30 rokmi odložil destilát, aby vytvoril ,,vzorový slad“. Po troch desaťročiach zrelosti prišiel rozhodujúci moment, Glenfiddich 30 je vrchol tohto procesu.

Dizajn vyvoláva obraz pohyblivých stúh – každá zmrznutá v čase, aby vytvorila elegantné vykrajované okná, odhaľujúce kráľovský dekantér vo vnútri. Dynamické linky a komplexná štruktúra dizajnu vytvárajú ilúziu, že fľaša je akoby zavesená vo vzduchu.

Farba pripomína bohatý bronz. Vo vôni je vynikajúco štruktúrovaná rovnováha výdatných dubových aróm spojených so sladkými, jemnými tónmi sherry. Hlboká a komplexná chuť oplýva drevitými tónmi prepletenými jemnými kvetinovými akcentami. Záver je hrejivý, medový a výnimočne dlhotrvajúci.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 1363.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327345215.

Produkt Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

30 ročná whisky - 30 ročná whisky je nápoj pre tých najnáročnejších labužníkov, ktorí si užívajú jemného, hladkého a komplexného zážitku. Táto whisky sa vyrába z najkvalitnejších zložiek a zreje po dobu 30 rokov, čo jej dáva jedinečnú chuť a arómu. Je to nápoj, ktorý ocenia milovníci pravej whisky a ktorý sa hodí k… Podobné produkty: Glenfarclas 30YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón), Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár), Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša), GlenAllachie 10 Y.O., Port Wood Finish, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón), Kavalan Solist ex-Bourbon Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi), Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)