Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša)

12,95 

Katalógové číslo: 8005400934544 Kategória:

Popis

Svetlá slamová farba so zelenkavými odtieňmi, jemná a perzistentná perlivosť. Vôňa je jemná, pripomínajúca akáciové kvety. Chuť je svieža, jemná, hladká, ovocná a s typickým jablkovým nádychom. Vynikajúci, obzvlášť elegantný aperitív, ktorý možno podávať pri akejkoľvek významnej príležitosti.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša) je 12.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8005400934544.

Produkt Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Veuve Clicquot Demi – Sec 250 ANS 12% 0.75L (darčekové balenie kazeta), 958 Santero Fragolino, Hamsik Prosecco D.O.C. Millesimato 2021 Rosé Brut 11% 0,75L, Perrier ~ Jouët Grand Brut 12% 0,75L (darčekové balenie s pohármi)