Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša)

13,95 

Katalógové číslo: 8588002642654 Kategória:

Popis

Aromatické biele šumivé víno Hubert De Luxe patrí k najpopulárnejším sektom Hubert J.E.. Jeho chuť je absolútne ikonická a predstavuje prienik toho najlepšieho z tradície a inovácií. Pripravuje sa metódou asti  a je zložené z aromatických odrôd bielych vín Irsai Oliver, Muškát Ottonel a Moravský muškát. Svieža žltá farba, aromatická vôňa, muškátový buket a lahodná sladká chuť sú dôvodom, prečo by fľaša De Luxe nemala chýbať ani na jednej oslave.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša)

Cena za Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša) je 13.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588002642654.

Produkt Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12.5% 0.75L (darčekové balenie s ľ pohármi), Perrier Jouët Belle Epoque Brut 2012 12,5% 0,75l (holá fľaša), Veuve Clicquot Brut Vintage 2012 12% 0.75L (čistá fľaša), Moët & Chandon Brut Imperial 12% 0,2l (holá fľaša)