Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

203,95 

Katalógové číslo: 3113880215024 Kategória: ,

Popis

Fascinujúce cuvée – jemné, no zároveň hrejivé a objímajúce – akoby vás zahalilo do hodvábu. Ide o vzácne šampanské, verné slobodnému duchu, ktoré príjemne prekvapí. Prvýkrát bolo vytvorené v roku 1978 a vyrába sa len výnimočne a v extrémne obmedzených množstvách.

,,Perrier-Jouët Belle Epoque Rosé rada prirovnávam k bledoružovému iskerníku. Nemyslím len na pastelový odtieň kvetu, ale aj na jeho viacvrstvové, nariasené lupienky, ktoré naznačujú prekvapivú kombináciu bohatosti a jemnosti tohto cuvée,“ tvrdí Séverine Frerson – hlavná pivničná majsterka.

Jeho farba pripomína bledučkoružovú pivóniu s medenými odleskami a jemnými bublinkami. Má výraznú vôňu ruže a pivónie, lesných jahôd, malín a ružového grapefruitu. V chuti sa tieto tóny krásne zaoblia a prejdú do hodvábneho záveru.

„Rovnako ako všetky naše ročníkové cuvée, aj Belle Epoque Rosé si treba vychutnať pokojne,“ hovorí Séverine Frerson. ,,Vychutnávala by som si ho s jedlom, v teplom a príjemnom prostredí, ktoré odráža jeho charakter.“

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) je 203.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3113880215024.

Produkt Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Moët & Chandon Brut Imperial 12% 0,75l (holá fľaša), Mumm Cordon Rouge Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Il MioGusto Hugo 5.5% 0,75L (čistá fľaša), Hubert Ice Club Demi Sec 11.5% 0.75L (čistá fľaša)

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Perrier ~ Jouët Grand Brut 12% 0,75L (darčekové balenie s pohármi), Dom Pérignon Vintage 2012 Brut 12,5% 0,75L (darčkové balenie kazeta), Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec Champagne 12% 2×0,75L (darčekové balenie s pohármi)