Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša)

50,45 

Katalógové číslo: 3185370000397 Kategória:

Popis

Exoticky bohaté a živé šampanské, ktoré odzrkadľuje rozličnosť viníc v regióne Champagne a rozličnosť troch odrôd hrozna – Pinot Noir (40% až 50%), Pinot Meunier (30% až 40%) a Chardonnay (10% až 20%). 20% až 30% z každej tejto odrody pochádza zo špeciálne vybraných rezervných vín kvôli zvýšeniu intenzity, bohatosti a stálosti zmesi. Intenzívny a štedrý Nectar Impérial sa od ostatných odlišuje tropickou ovocnosťou, zmyselnou chuťou a sviežim záverom.

Má jemnú zlatú farbu s krásnym odleskom. Príťažlivá vôňa očarí ľahkými arómami ananásu, manga, mirabelky, marhule a náznakom vanilky. Šťavnatá chuť elegancie a prepychu oplýva ovocnými tónmi ananásu a manga. Po nich nastúpi lahodný krémový pocit s tónmi mirabeliek a marhúľ, ktorá je zakončená živou sviežosťou navodzujúcou skutočný zážitok mágie Moët & Chandon.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša)

Cena za Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša) je 50.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370000397.

Produkt Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Freixenet Carta Nevada Semi Seco Cava, Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša), Perrier Jouët Belle Epoque Brut 2012 12,5% 0,75l (holá fľaša), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)