Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi)

81,55 

Katalógové číslo: 3185370755358 Kategórie: ,

Popis

Jedine Moët & Chandon mohol inovovať porušovaním pravidiel. Postavil sa pred novú výzvu vyvinutím luxusne revolučného šampanského – Moët & Chandon Ice Impérial je úplne prvé osviežujúce šampanské vytvorené na vychutnanie s ľadom. A to najlepšie vo veľkých pohároch, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby odhalili všetku jeho jemnosť.

Profily vín použitých v zmesi boli starostlivo vybrané pre špecifiká jednotlivých odrôd hrozna ako je Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay. 20% až 30% špeciálne vybraných rezervných vín zvýrazňuje a dopĺňa intenzitu, bohatosť a stálosť.

Farba šampanského Ice Impérial pripomína hlboké zlato s jantárovými odleskami. Vo vôni prevláda intenzívny ovocný buket – tropické mango, guava, nektárinka a náznak maliny. Chuť je svieža a zmyselná – dominuje v nej podmanivá sladkosť karamelu a dulového želé s osviežujúcou kyslosťou grapefruitových a zázvorových tónov.

Balenie obsahuje 1x Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec Champagne 12% 0,75L a 2x originálny pohár z tvrdého plastu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 81.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370755358.

Produkt Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Chateau Rúbaň Sekt Cuvée, 958 Santero Emoji Extra Dry, Laurent Perrier Cuvee Rose Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Österreich Gold Rosé 23k zlato suché 9,5% 0,75l (kartón), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2014 Limited Edition by Mischer’Traxler 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón), Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)