Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša)

40,85 

Katalógové číslo: 3114080016053 Kategória:
Výrobca: Louis Roederer

Popis

Louis Roederer Champagne je vysoko kvalitné francúzske šampanské z vinných odrôd Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meunier a Chardonnay Blanc de Blancs.
Víno zreje 3 roky v pivniciach Louis Roedere, ide o tradičnú metódu druhotného kvasenia vo fľaši. Má slamovo žltú farbu s jemným perlením. Premier Brut je svieže, jemné a plne komplexné víno s rovnováhou medzi živou mladosťou a elegantnou vyzretosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša) je 40.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3114080016053.

Produkt Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Laurent Perrier Cuvee Rose Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Il MioGusto Hugo 5.5% 0,75L (čistá fľaša), Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša), Krug Grande Cuvée Brut 170éme Édition 12.5% 0.75L (čistá fľaša)