Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba)

42,00 

Katalógové číslo: 5099357003364 Kategórie: ,

Popis

Špičková írska whisky Connemara pripravovaná ako jednosladová whisky, prezentovaná ako edícia Distillers. Dostatok zemitého dymu spojeného s medovým jačmeňom a šťavnatým jablkom. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba)

Cena za Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba) je 42 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099357003364.

Produkt Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Teeling Single Grain, GIFT, Hyde Single Grain Cask Strength, Jameson 40% 0,7l (holá fľaša), Mini Tullamore Dew 40% 0.05L (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Benrinnes Artist Collective 2010 11 Y.O., GIFT, Ichiro’s Malt & Grain, Caol Ila Artist Collective 2010 10 Y.O., GIFT, Tullamore D.E.W. 12YO 40% 0,7L (čistá fľaša)