Hyde #6 Special Reserve Cask Finish

39,90 

Katalógové číslo: 5391528960231 Kategórií:
Výrobca: HYDE

Popis

Hyde #6 Special Reserve Cask Finish

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hyde #6 Special Reserve Cask Finish

Cena za Hyde #6 Special Reserve Cask Finish je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hyde #6 Special Reserve Cask Finish dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hyde #6 Special Reserve Cask Finish – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391528960231.

Produkt Hyde #6 Special Reserve Cask Finish nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: West Cork Calvados Cask, Teeling Single Malt 46% 0,7l (tuba), Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba), Hyde #9 Single Malt Port Cask