Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón)

48,20 

Katalógové číslo: 5024720315003 Kategória:
Výrobca: Finlaggan

Popis

Finlaggan Sherry whisky je single malt whisky pochádzajúca z neznámeho liehovaru na Islay. Zreje v dubových sudoch po sherry. Názov Finlaggan je odvodený podľa pánskeho sídla nad jazerom – Loch Finlaggan. Má vôňu čerstvých plodov v kombinácii s orechmi a rašelinovým dymom. V chuti ucítite pikantnosť čierneho korenia, sladký dym a hrozienka. Záver je dlhý s nádychom sušených bylín a korenia.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón)

Cena za Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón) je 48.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024720315003.

Produkt Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Whyte & Mackay Triple Matured, Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón), Old Overholt Rye 40% 1l (holá fľaša)