The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba)

Katalógové číslo: 5010019637666 Kategória:

Popis

n Oslavuje jedinečnú polohu liehovaru na okraji územia Highland a ponúka jemne rašelinovú whisky, ktorá je sladká a povznášajúca. Jemná chuť plne vystihuje podstatu tohto single malt, ktorý osloví skúsených nadšencov rašelinového sladu, ale aj nováčikov. Farba je svetlo-zlatá. Vo vôni cítiť nádych medu, škorice a karamelu s jemnými náznakmi rašelinového dymu. V chuti krémové vanilkové korenie ustupuje zreteľnejším dymovým tónom dreveného uhlia – nie však dominantným – je vyvážená sladkou medovou a korenistou arómou. V závere plné telo a hodvábny pocit v ústach so suchou, pikantnou a pretrvávajúcou dochuťou v spojení s lahodnými tónmi korenia.

n

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba)

Cena za The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010019637666.

Produkt The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Macallan 15YO Tripple Cask 43% 0,7l (kartón), Glen Moray Elgin Classic Peated Single Malt 40% 0,7L (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba), Hyde #7 Single Malt Sherry