Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón)

39,40 

Katalógové číslo: 5000267124278 Kategórie: ,

Popis

,,Single-malt“ škótska whisky, ktorá dvakrát zreje v opálených sudoch z amerického dubu. Vo vôni cítiť vanilkové, citrusové a dubové arómy. V chuti sa najprv odhalia svieže citrusové tóny, ktoré prejdú do hlbších tónov vanilky a krémovej čokolády. Záver je príjemne pikantný a sladkastý.

Ocenenia:
International Spirits Challenge 2015 – strieborná medaila

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón)

Cena za Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón) je 39.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267124278.

Produkt Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Signatory Knockando 2007 13 Y.O., GIFT, Fettercairn 22 Y.O., GIFT, Ben Nevis 2016 5 Y.O. Whisky of Mystery, Aberlour 10YO Forest Reserve 40% 0.7L (čistá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ardbeg Uigeadail 54,2% 0,7l (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Teeling – Stout Cask 46% 0.7L (kartón), Signatory Port Dundas 2006 13 Y.O.