Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša)

26,45 

Katalógové číslo: 5010327105215 Kategória: ,

Popis

Spojenie malých dávok ,,single malts“ z oblasti Speyside, ktoré spolu vytvorili živú a bohatú 100 % miešanú sladovú ,,škótsku“.

Má hladký sladovo-ovocný charakter, ktorý je dostatočne odvážny, aby v drinku vynikol. No zároveň vyvážený, aby ho neprebil. Originálna whisky stvorená na miešanie koktejlov.

Jej vôňu charakterizuje pôvabný závan ,,pikantného“ pomaranča v kombinácii s jemnou vanilkou, medom a korenistým nádychom duba. V chuti dominujú ľahké odtiene vanilky príjemne sa prelínajúce s korenistými tónmi. Záver je stredne dlhý. Zakončený opäť korenistým náznakom duba a štipkou mäty.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša) je 26.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327105215.

Produkt Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Ballantine´s 40% 3l (kartón), Whyte & Mackay Triple Matured, William Lawson’s 40% 0,7l (holá fľaša), John Barr Finest

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glen Moray Elgin Classic Peated Single Malt 40% 0,7L (kartón), Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom), West Cork Bog Oak Charred, Glenfarclas The Family Casks 1977 Summer 2022 45.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta)