Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón)

46,25 

Katalógové číslo: 5052598184278 Kategória: ,

Popis

8-ročná škótska ,,single-malt“ whisky zo Speyside, ktorá dozrievala v sudoch po ,,bourbone“. Následne bola presunutá do na mieru vyrobených oktávových sudov po ,,sherry Oloroso“ najmenej na ďalších 6 mesiacov pre finálne doladenie chuti.

Do fliaš sa whisky plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbená a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachovala svoj bohatý aromatický profil.

Vo vôni cítiť tóny kandizovanej pomarančovej kôry, čokoládových arašidov, hrejivého korenia a sušených čerešní. V chuti cítiť amaretti (talianske sušienky), jemné dymové tóny, hrozienka a sušené slivky zakončené zemitými arómami dubu. Nasleduje príjemne dlhotrvajúci mierne olejnatý záver s nádychom čokolády a dymu.

Ocenenia:
4 medaily na svetových súťažiach, vrátane zlata na prestížnej súťaži Independent Bottlers Challenge a zlata na World Whiskys Awards 2020

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón)

Cena za Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón) je 46.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5052598184278.

Produkt Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: John Barr Finest, Cárn Mór Glenrothes 2011 Strictly Limited, GIFT, Johnnie Walker Black Label 40% 1,0L (kartón), Chivas Regal 18 YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Mini Four Roses 40% 0,05l (holá fľaša), Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón), Connemara 12YO 40% 0,7L (tuba), Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón)