Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT

58,90 

Katalógové číslo: 5010496004357 Kategória:
Výrobca: Auchentoshan

Popis

Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT

Cena za Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT je 58.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010496004357.

Produkt Auchentoshan Blood Oak Single Malt, GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša), Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón), Cosa Nostra 40% 0,7l (tuba), Ben Riach 21 Y.O., GIFT