Ballantine´s 40% 3l (kartón)

72,50 

Katalógové číslo: 5010106111734 Kategórie: , ,

Popis


Edinburský Ballantine´s založil v roku 1827 George Ballantine´s ako obchod s potravinami a alkoholom.

Neskôr vytvoril zmes, ktorej kvalita je stála a nemenná !

Už v roku 1881 sa mu podarilo whisky exportovať.

V roku 1891 podnik prevzali jeho synovia kráľovná Viktória ich ustanovila za dvorných dodávateľov.

Paradoxom je, že vo Veľkej Británii túto whisky nenájdete až tak často, ale v Európe má svoje pevné miesto.

Jim Murray jej udelil titul najlepšia škótska blended whisky bez uvedenia veku !Najpredávanejšia škótska whisky v Európe. Jemná a elegantná miešaná škótska whisky. V každej fľaši sa snúbi štyridsať rôznych vyzretých whisky zo všetkých kútov Škótskej vysočiny citlivo zladených do nezameniteľnej, komplexnej, bohatej a jemnej chuti. Lahodná, dymová, ľahko nasladlá chuť Ballantine’s najlepšie vynikne čistá. Obľúbená je aj s ľadom alebo ako long drink napríklad s colou. Jej svetlo-zlatá farba a nezameniteľná chuť pochádza z komplexnej zmesi viac ako 40 sladových whisky, z nich všetky zreli najmenej 3 roky.

Balené v darčekovej krabičke.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ballantine´s 40% 3l (kartón)

Cena za Ballantine´s 40% 3l (kartón) je 72.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ballantine´s 40% 3l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ballantine´s 40% 3l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010106111734.

Produkt Ballantine´s 40% 3l (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: VAT 69 40% 0,7l (holá fľaša), Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), The Lost Distillery Towiemore Classic Selection, GIFT, Singleton 12YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Teacher´s 40% 0,7l (holá fľaša), Suntory The Chita, GIFT, Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Amahagan Edition No. 3 Mizunara Wood Finish, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár), BenRiach 10YO 43% 0.7L (tuba), Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)