Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT

25,90 

Katalógové číslo: 5016840260219 Kategória:
Výrobca: LOCH LOMOND

Popis

Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT

Cena za Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT je 25.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5016840260219.

Produkt Loch Lomond Peated Floral and Smoky, GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: The Lost Distillery Stratheden Classic Selection, GIFT, The Lost Distillery Discovery Selection, GIFT, Tamnavulin Sherry Cask, GIFT, Glen Moray Elgin Classic Port Cask Finish 40% 0,7L (kartón)